Galeria krawatów

Przykładowe krawaty dla zespołu muzycznego które wykonujemy.

Kolekcja Simple Withe Tie

Dostojny szyk

Kolekcja Simple Withe Tie

Wyjątkowa kolekcja pięknych perłowych krawatów z realistycznym nadrukiem wysokiej jakości. Zestaw zawiera siedem wystylizowanych krawatów dla między innymi dla prerkusisty, gitarzysty, jazzman, wokalisty, skrzypka. Każdy z krawatów zaprojektowany został tak by umieścić Twoją nazwę lub logotyp w dowolnym miejscu.

Zobacz kolekcję »

Kolekcja Red Line

Mocny czerwony akcent

Kolekcja Red Line

Kolekcja krawatów w kolorze czarnym z mocnym czerwonym akcentem instrumentu. Minimalistyczny a zarazem masywny design mocno podkreśli charakter zespołu. Każdy z krawatów zaprojektowany został tak by umieścić Twoją nazwę lub logotyp w dowolnym miejscu. Zestaw zawiera siedem stylizowanych krawatów.

Zobacz kolekcję »

Kolekcja Drawn Angel

Piękno tkwi w szczególe.

Kolekcja Drawn Angel

Piękne minimalistyczne krawaty z motywem anielskich skrzydeł, instrumenty stylizowane na odręczne rysunki świetnie oddają dusze krawatu. Krawaty wykonane z poliestru o perłowym kolorze i czarnym nadrukiem. Każdy z krawatów zaprojektowany został tak by umieścić Twoją nazwę lub logotyp w dowolnym miejscu.

Zobacz kolekcję »

Kolekcja Blue Midnight

Bardzo czarny

Kolekcja Blue Midnight

Zestawienie krawatów w kolorze czarnym z niebieskim minimalistycznym akcentem instrumentu. Tę kolekcję oferujemy we wszystkich kolorach dostępnych w magazynie. Każdy z krawatów zaprojektowany został tak by umieścić Twoją nazwę lub logotyp w dowolnym miejscu. Zestaw zawiera siedem stylizowanych krawatów.

Zobacz kolekcję »

Kolekcja Red Midnight

Ostro zakończony

Kolekcja Red Midnight

Kolekcja krawatów w kolorze czerwonym z widocznym białym akcentem instrumentu. Minimalistyczny a zarazem masywny design mocno podkreśli charakter zespołu. Każdy z krawatów zaprojektowany został tak by umieścić Twoją nazwę lub logotyp w dowolnym miejscu. Zestaw zawiera siedem stylizowanych krawatów.

Zobacz kolekcję »

Kolekcja pod krawatem

Nasz Hyde Park

Kolekcja pod krawatem

Przykładowe krawaty dla zespołu muzycznego które wykonujemy. Wykonujemy krawaty z dowolnym nadrukiem wysokiej jakości. Grupa naszych specjalistów przygotuje indywidualny projekt całej kolekcji krawatów tylko i wyłącznie dla Twojego zespołu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży zaufało nam już setki klientów.

Zobacz kolekcję »

Krawat z instrumentem i logotypem

Krawaty z logo zespołu wykonujemy po przesłaniu logo w formacie PDF, JPG. Jeśli potrzebują Państwo krawat z instrumentem, którego nie ma w galerii wystarczy podać nazwę instrumentu a projekt krawatu zostanie wykonany z 24h oraz przesłany do akceptacji.